O nas

1

Witaj w Tennis Spot!

Nasz klub i korty tenisa ziemnego znajdują się w zaciszu warszawskiego Ursynowa w pobliżu kompleksu Poleczki Business Park, otoczony dużą ilością zieleni, z dala od zgiełku zatłoczonych ulic Warszawy.

Dzięki sąsiedztwu południowej obwodnicy Warszawy, z węzłem Puławska oraz skrzyżowania ulic Poleczki i Puławskiej, nasze korty są w zasięgu takich dzielnic jak: Ursynów, Mokotów, Ochota, Wola, Ursus, Włochy, Bemowo oraz Piaseczno, Raszyn i okolice. Czas dojazdu z Kabat w godzinach szczytu to 15 minut, z okolic obwodnicy około 20 minut.

Szczegóły dojazdu oraz dane kontaktowe znajdziesz w zakładce „Kontakt”.

Poczuj się jak w domu!

Nasze zaplecze gwarantuje pełen komfort gry. Posiadamy trzy pełnowymiarowe (duże wybiegi!) korty ziemne w hali, oraz domek klubowy i własny parking. Nasze korty są regularnie poddawane renowacji, dzięki czemu nawierzchnia jest w dobrej kondycji przez cały rok. Nowe oświetlenie ledowe hal zwiększa w dużej mierze komfort gry.

Domek klubowy jest połączony bezpośrednio z naszymi dwa kortami. Cały czas pracujemy nad tym, aby stawał się miejscem gdzie przyjemnie spędza się czas. Obecnie składa się z dwóch szatni z natryskami i recepcji z małym lobby.

Przed klubem znajduje się niewielkie zadaszenie z kilkoma miejscami siedzącymi, gdzie latem można w cieniu odpoczywając napić się czegoś dobrze schłodzonego.

W klubie znajdziesz serwis rakiet, wypożyczalnie sprzętu oraz sklepik ze sprzętem i akcesoriami do rakiet, takimi jak naciągi, owijki, tłumiki i piłki. Nasza doświadczona kadra służy fachową pomocą przy wyborze sprzętu i akcesoriów.

5
4

Stań się częścią zespołu.

Tennis Spot, to nie tylko całoroczne, pełnowymiarowe korty tenisa ziemnego.
Nasza doświadczona kadra trenerska prowadzi treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych stopniach zaawansowania.

Życie klubowe to przede wszystkim regularnie organizowane turnieje i mecze sparingowe. Zajmujemy się wyszukiwaniem i dobieraniem partnerów do gry towarzyskiej i na punkty.

Dołącz do naszego klubu, lub przyślij do nas swoje pociechy, jesteśmy pewni, że zostaniesz z nami na dłużej!

Regulamin klubu
pdf