Klub

Klub to ludzie, czyli nasza historia.

Klub Tennis Spot został założony przez pasjonata i miłośnika tenisa ziemnego Andrzeja Tajchmana, który od wielu lat związany jest z tym szlachetnym sportem. Trener Tajchman zjednoczył zawodników w różnym wieku, zarówno dzieci, młodzież
jak i dorosłych wspólnie tworząc Klub tenisa ziemnego Tennis Spot.

Najlepsza dostawa dla graczy megacasino . Pojawić się na. Większa szansa na zarobienie!

Klub Tennis Spot znajduje się w zacisznym miejscu przy ul. Hołubcowej, pod numerem 54, w Warszawie, na obrzeżach Ursynowa. W pobliżu kompleksu Poleczki Business Park oraz południowej obwodnicy Warszawy.

Dzięki swojej lokalizacji klub zyskał dogodny dojazd z dzielnic takich, jak Wola czy Bemowo. Dojazd na kort tenisa ziemnego z Piaseczna, Ursynowa, Raszyna, Ochoty, Woli czy Bemowa to kwestia zaledwie 20 minut. Lokalizacja kortu i klubu w tym wyjątkowym miejscu na mapie Warszawy, ma jeszcze jedną, za to ogromną zaletę. Możliwość dojazdu bocznymi ulicami, która pozwala na bezproblemowe ominiecie korków nawet w godzinach szczytu.
Obecnie klub Tennis Spot trenuje głównie młodzież i dzieci, które wiążą swoją przyszłość z tenisem. Pod czujnym okiem naszych trenerów, dbających o prawidłowy rozwój zarówno pasji, jak i umiejętności zawodników rośnie nowe pokolenie świetnie wyszkolonych i zmotywowanych graczy.

Sportowe emocje.

Klub, jako wspólnota amatorów, zawodników i pasjonatów tenisa ziemnego to przede wszystkim sportowe emocje związane ze zdrowym współzawodnictwem. Organizowane w ramach naszego klubu turnieje i challenge (wyzwania) to doskonała forma sprawdzenia własnych umiejętności i dreszczyk sportowych emocji. Wisienką na torcie są przyznawane w ramach tych dwóch form zawodów liczne nagrody, związane z naszym klubem i kortami.
M.in. vouchery na darmowe lekcje tenisa, zniżki oraz akcesoria.

Wspaniałym przeżyciem są również organizowane przez nas obozy sportowe, które są wspaniałą formą aktywnego spędzania czasu.

Nie tylko ciało ale i dusza.

Tenis to dyscyplina, która może towarzyszyć nam całe życie, jeśli poświęcimy jej swój czas i energie. Każdy sport wymaga jednak od nas poświęcenia i dedykacji. Jedyną drogą do osiągnięcia sukcesu jest harmonijny i wszechstronny rozwój

Samodyscyplina i zaangażowanie w połączeniu ze współczesnymi metodami treningowymi naszych doświadczonych trenerów, jak i odpowiednie zaplecze, daje sprzyjające środowisko do osiągania świetnych wyników i stawiania sobie nowych wyzwań.

Każdy sport kształtuje nie tylko nasze ciało, ale również, a może przede wszystkim charakter. Mamy szczerą nadzieję, że w naszym klubie odnajdziesz swoją ścieżkę do sportowego sukcesu!

Szlachetna dyscyplina sportu.

Kiedy mnisi zakonni w średniowieczu zaczęli odbijać drewnianą piłkę rękoma nie mieli pojęcia, że król Henryk VIII, który grał już w bardziej uwspółcześnioną wersję tenisa, rozpowszechni tę szlachetną dyscyplinę sportu w całej Anglii.
Dziś, jak przed laty, tenis zalicza się do wybitnego grona dyscyplin olimpijskich, ale nie to go wyróżnia wśród tak wielu dziedzin sportu znanych współczesnemu człowiekowi.

Tenis zawsze był grą elitarną, ulubionym sportem ludzi sławnych, bogatych, uwielbianych przez tłumy.
Dlaczego tak właśnie jest? Być może, jest to spowodowane tym, że jedyną drogą na szczyty kariery zawodowego tenisisty jest wiele lat kosztownego i ciężkiego treningu, kształtującego zarówno charakter jak i technikę gry oraz dochodzące do tego niebagatelne sumy wydawane na starty w turniejach (kilkadziesiąt rocznie).

Jesteś w dobrych rękach.

Sport wyczynowy, to wspaniała droga do samorealizacji. W szczególności do opanowania własnego ciała, jak również ukształtowania charakteru. Tenis, który jest sportem asymetrycznym wymaga od zawodnika opanowania skomplikowanej techniki gry już we wczesnych latach treningu. Szczególnie dzieci i młodzież potrzebuje systematycznej i ukierunkowanej pracy

Dlaczego Tennis Spot?
– indywidualne podejście do klienta – każdy czuje się wyjątkowy!

– szkolenie rekreacyjne i „wyczynowe” – każdy znajdzie swoje miejsce!

– podział uczestników z uwzględnieniem poziomu umiejętności – każdy doskonali swoje zdolności!

– profesjonalne treningi w formie zabawy dla najmłodszych – każdy Maluch chętnie tu wróci!

– przygotowanie do turniejów – każdy zawodnik sprawdza swoje osiągnięcia w meczach!

– organizacje sparingów – każdy ma prawo do zdrowej rywalizacji!

– atrakcyjne ceny dla naszych tenisistów – każdy kto chce trenować dostaje RABAT!
Więcej informacji o istniejącej już sekcji wyczynowej u trenera Andrzeja Tajchmana pod tel. 696 43 00 86